Bir Haftada 15 KİLO VERME Diyeti!

Bir haftada 15 kilo vermek mümkün müdür? Düzenli yürüyüş yaparak, bol sıvı tüketerek, her gün 1 tane ara öğün havucu ve sınırsız çiğ sebze yiyerek; bir de aşağıda verdiğimiz yiyecekleri öğün atlamadan tüketerek mümkün! Aşağıda verdiğimiz diyet programına sıkı sıkıya bağlı kalarak şaşırtıcı bir şekilde, 1 haftada 15 kilo verdiğinizi göreceksiniz.İşte diyetimiz:

1.Gün

Sabah Kahvaltısı: 1 dilim light ekmeğin yanında, 1 dilim peynir ve 1 tane domates (veya salatalık) tüketilir. İçecek olarak ise, 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu içilir.

Öğle Yemeği: 1 kase tavuk göğsünün yanında, 1 çay kaşığı yağlı ve limonlu salatayla 1 dilim light ekmekle tüketilir. İçecek olarak ise, 1 bardak ayran içilir.

Akşam Yemeği: 1 kase mercimek çorbasının yanında, 180 gram yağsız etten yapılmış ızgara köfte tüketilir. Bunların yanında bir kase salata ya da yoğurt tüketilebilir.

2.Gün

Sabah Kahvaltısı: 1 dilim light ekmeğin yanında; 1 tane katı yumurta, 1 tane yeşil biber,  1 tane domates, 5 tane siyah zeytin tüketilir. İçecek olarak ise, 1 bardak şekersiz çay içilir.

Öğle Yemeği:  İçerisinde mayonez ve ketçap olmayan 1 tane sandviçin yanında, 1 kase yağsız salata tüketilir. Meyve olarak ise, 1 tane portakal yenir.

Akşam Yemeği: 2 kaşık pilavın yanında, 1 tabak salata ve 1 tabak ıspanak yemeği yenir. Bunların yanında bir su bardağı diyet yoğurt tüketilir.

3.Gün

Sabah Kahvaltısı: 1 tane yağsız peynirli tost yanında, 1tane yeşil elma ve 1 tane salatalık tüketilir. İçecek olarak ise, şekersiz 1 fincan ıhlamur içilir.

İlginizi Çekebilir:  Dondurma Diyeti Nedir? Dondurma Diyeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öğle Yemeği: 2 tane hamburger köftesi yanında, bol yeşilli salata ve 4 tane patates kızartması tüketilir.

Akşam Yemeği: 1 derisiz tavuk budu yanında; 3 kaşık sebze yemeği, sınırsız salata ve 1 kaşık makarna tüketilir.

4.Gün

Sabah Kahvaltısı: 1 dilim light ekmeğin yanında, 2 yumurtalı omlet ve 1 tane domates (veya salatalık) tüketilir. İçecek olarak ise, 1 fincan şekersiz bitki çayı içilir.

Öğle Yemeği: Yarım dilim pizza yanında, 1 tane haşlanmış patates ve yağsız limonlu salata tüketilir. İçecek olarak ise, 1 bardak ayran içilir.

Akşam Yemeği: 2 tane kabak dolmasının yanında; 1 dilim peynirli börek, bol yeşilli salata ve 1 çay bardağı yoğurt tüketilir. Bunların yanında bir kase salata ya da yoğurt tüketilebilir.

5.Gün

Sabah Kahvaltısı: 1 dilim light ekmeğin yanında, 2 tane ızgara sosis ve 1 tane domates (veya salatalık) tüketilir. İçecek olarak ise, şekersiz 1 bardak çay içilir.

Öğle Yemeği: 140 gram jambon veya dil fümenin yanında, yağsız bol limonlu salata tüketilir.

Akşam Yemeği: Yarım porsiyon ızgaranın yanında, sınırsız salata tüketilir.

6.Gün

Sabah Kahvaltısı: 1 dilim kepek ekmeğin yanında, yağsız kaşarlı omlet ve meyveyle karıştırılmış salata tüketilir. İçecek olarak ise, evde yapılmış şekersiz limonata içilir.

Öğle Yemeği: 2 dilim beyaz peynirin yanında, 1 tabak salata ve yarım portakal tüketilir.

Akşam Yemeği: 1 dilim helvanın yanında, dilendiği kadar balık ızgara tüketilir.

7.Gün

Sabah Kahvaltısı: 1 dilim light ekmeğin yanında, 1 dilim kaşar peyniri ve 1 tane domates (veya salatalık) tüketilir. İçecek olarak ise, 1 bardak şekersiz çay içilir.

İlginizi Çekebilir:  Sağlıklı Kilo Almak İçin Nasıl Beslenilmeli?

Öğle Yemeği: 1 dilim light ekmeğin yanında; 200 gram karnabahar haşlama, 1 su bardağı yoğurt ve limonlu bol yeşillikli salata tüketilir.

Akşam Yemeği: Sınırsız miktarda salata tüketilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir