Ağız üstünden başlayıp, çeneye kadar inen bölgelerde gerçekleşen kırışıklıklar, yüz kırışıklığı olarak adlandırılıyor. Bu yüzden oluşturulan tedavi yöntemleri, tamamen cilt üzerine sunuluyor.

Cilt Kırışıklığı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Cilt kırışıklığı konusunda, kişiler genellikle kendi besinlerine dikkat etmelidir. Besinler ciddi derecede etkiliyor ve bu yüzden vitamin ve minerallere büyük önem verilmesi gerekiyor. En dikkat edilmesi gereken şeyler, bitkisel tedavi sürecinde gerçekleşen destekler ile oluşmaktadır. Bitkisel tedavi kullanarak bu kırışıkları gidermek istiyor iseniz, soya ve c vitamini destekleri ile harmanlanmış bir kür uygulayabilirsiniz. Ayrıntılı bir tarif istiyor iseniz, yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Kırışıklıkların Daha Da Belirginleşmesi

Kırışıkların kapanmasını sağlamak adına, mineral tedavileri uygulamanız tavsiye edilir. Alnınız için c vitamini destekli kürler, ağız çevreniz için soya destekli kür karışımları, üst dudağınız için ise zeytinyağı destekli kürler kullanabilirsiniz. Dekolte bölgenizde var ise kırışıklık, o vakit yeşil çay kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Yüzdeki Çiller, Çil Oluşumu
Banner Content
Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Bizi Takip Edin!

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM